przeszczep włosów w Turcji - dlaczego warto się na niego zdecydować

Przeszczep włosów w Turcji – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Z zabiegu przeszczepu włosów może skorzystać praktycznie każdy, kto boryka się z problemem ich wypadania. Dzięki procedurze możemy poczuć się lepiej, pewniej i stale cieszyć piękną fryzurą. Na czym dokładnie polega transplantacja włosów FUE? Kiedy zdecydowanie powinniśmy rozważyć skorzystanie z niej? Dlaczego tak wiele zabiegów odbywa się w Turcji? Na co zwrócić uwagę, jeżeli planujemy wybrać się za granicę w celu skorzystania z procedury przeszczepu włosów?

1. Na czym polega przeszczep włosów?

2. Kiedy stosuje się procedurę przeszczepu włosów?

3. Dlaczego tak wiele transplantacji włosów odbywa się w Turcji?

4. Przeszczep włosów Turcja – na co uważać przy umawianiu zabiegu?

Na czym polega przeszczep włosów?

Problem łysienia dotyka bardzo dużej części populacji, zarówno pośród mężczyzn, jak i kobiet. Powodów takiej sytuacji jest bardzo dużo: predyspozycje genetyczne, przewlekły stres, choroby powodujące utratę włosów, a także tak pozornie drobne kwestie, jak niewłaściwa dieta i brak higienicznego trybu życia powielane latami. Niezależnie od przyczyn oraz sposobu utraty bujnej czupryny, przeszczep włosów metodą FUE jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia tego stanu. Podczas zabiegu cebulki zdrowych włosów pobiera się z obszaru dawczego, który najczęściej znajduje się w tylnej części głowy. Następnie specjalista przeszczepia je pojedynczo w obszary dotknięte łysieniem. Metoda FUE jest dużo bardziej innowacyjna niż wcześniej stosowany zabieg FUT, a dodatkowo nie pozostawia blizn na skórze głowy.

Kiedy stosuje się procedurę przeszczepu włosów?

Zabieg przeszczepu włosów stosuje się w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie w żaden inny sposób poradzić sobie z ich utratą. W przypadku drobnych zmian zwykle wystarcza wizyta u trychologa, jednak niektóre problemy z włosami mogą nie poddać się zabiegom przeprowadzanym w jego gabinecie. Jeżeli cierpimy na łysienie androgenowe, plackowate, wypadanie włosów pod wpływem stresu czy też naturalnie formujące się zakola, możemy wykorzystać procedurę do odzyskania estetycznego, młodego wyglądu. Transplantacja włosów nie tylko fizycznie pozwala nam na ich zachowanie, ale także poprawia samopoczucie pacjentów i podnosi ich poczucie własnej wartości oraz atrakcyjności.

Dlaczego tak wiele transplantacji włosów odbywa się w Turcji?

Przeszczep włosów Turcja to bardzo popularny kierunek nie tylko w przypadku pacjentów z Polski. Dzieje się tak, ponieważ wiele klinik medycyny estetycznej w tym kraju wyspecjalizowało się właśnie w procedurze przeszczepu mieszków włosowych metodą FUE. Wyjeżdżając za granicę na transplantację możemy więc liczyć na najlepszych specjalistów, chirurgów oraz personel medyczny, dzięki czemu sam zabieg nie będzie dla nas przykry i zostanie przeprowadzony profesjonalnie, z wykorzystaniem najnowszego sprzętu i wiedzy medycznej. Drugim powodem, dla którego przeszczepy włosów tak często realizuje się w Turcji jest też fakt, że są one po prostu dużo tańsze, niż w innych krajach, przez co więcej osób może sobie na nie pozwolić.

Przeszczep włosów Turcja – na co uważać przy umawianiu zabiegu?

Jeżeli chcemy wykonać przeszczep włosów FUE w Turcji, w pierwszej kolejności musimy znaleźć klinikę, która nam taki wyjazd umożliwi. Najlepiej szukać miejsc w Polsce, które współpracują ze swoimi odpowiednikami w Turcji. Wybierając konkretną usługę zwróćmy uwagę na to, czy w cenie mamy sam zabieg, czy także zakwaterowanie na czas pobytu – jest to istotna kwestia w kontekście kosztów całego przedsięwzięcia.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij