Park linowy, paintball... co jeszcze zaplanować na weekend ze znajomymi

Park linowy, paintball… co jeszcze zaplanować na weekend ze znajomymi?

Planując weekend ze znajomymi, warto zastanowić się, w jaki sposób można wspólnie spędzić ciekawie czas. Możliwości tak naprawdę jest wiele i często nie trzeba nawet szukać daleko. Oto kilka propozycji wartych rozważenia.

Gdzie na weekend ze znajomymi?

Tak naprawdę opcji do wyboru jest mnóstwo, a najważniejszym pytaniem będzie przede wszystkim to, czy chce się gdzieś wyjeżdżać, czy jednak spędzić czas bliżej miejsca zamieszkania. W końcu nierzadko nasza własna okolica ma do zaoferowania całe mnóstwo atrakcji i nie trzeba przy tym szukać daleko. Oczywiście można też skorzystać z drugiej możliwości, czyli właśnie wyjazd i zadbać o to, by weekendowy wypad był naprawdę ciekawy i bogaty w atrakcje.

Park linowy ze znajomymi

Trzeba przyznać już na wstępie, że parków linowych w Polsce nie brakuje i zdecydowanie jest to jedna z tych rozrywek, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Zaczęły one powstawać w bardzo wielu miejscowościach, także w centrach miast, ale bardziej są znane ze swojego turystycznego charakteru. Czasami warto jednak poszukać nieco dalej i wybrać się w okolice bardziej atrakcyjne widokowo. Park linowy w górach, np. w Istebnej to jeden z pomysłów na aktywny wypoczynek, który łączy dobrą zabawę z pobytem na łonie natury. Wyjazdy w góry dają rzecz jasna o wiele więcej ciekawych możliwości i warto sprawdzić także inne opcje.

Paintball rozrywka nie tylko dla mężczyzn

Paintball ze znajomymi? Dlaczego nie! To doskonały pomysł szczególnie dla tych, którzy lubią dreszczyk emocji i są miłośnikami militariów i gier wojennych. Specjalnie przygotowane scenariusze pozwalają na odbycie żywiołowych walk bez rozlewu krwi, przy okazji sprawdzając umiejętności strzeleckie wszystkich uczestników. To popularna rozrywka zwłaszcza na łonie natury, ale coraz częściej także w miastach powstają specjalne miejsca do strzelanek. Dla osób, które wolą uniknąć siniaków, jest także paintball laserowy.

Escape Room, czyli jak wydostać się z pokoju?

Gry typu Escape Room to rozrywka bardzo popularna i chętnie wybierana zarówno przez młodszych, jak i starszych. Doskonale nadaje się także na spotkania ze znajomymi i co istotne, nie trzeba przy tym jechać daleko. Można tutaj wziąć udział w zabawie o zróżnicowanej tematyce i od scenariuszy żywcem wziętych z baśni, przez historię, erotykę aż horror. Tylko współpracując, możliwe jest wydostanie się z pułapki. Escape Room to rozrywka dla odważnych i tych, którzy potrafią szybko myśleć pod presją czasu.

Gry, zabawy i planszówki

Nie zawsze wspólnie spędzony ze znajomymi czas musi oznaczać wzmożoną aktywność fizyczną czy dalekie podróże. Czasem można po prostu spotkać się w celu zabaw i gier w domu. Gier planszowych na polskim rynku nie brakuje, dzięki czemu możliwe jest znalezienie odpowiedniej rozrywki praktycznie dla każdego. W przypadku bardziej zaawansowanych graczy można zdecydować się także na sesje RPG. Ktokolwiek choć raz spędził podobnie weekend, wie doskonale, jak szybko upływa czas na takiej zabawie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij