Nie masz planów na majówkę? Pomyśl o rejsie!

Majówka za pasem, a Ty jeszcze nie wiesz, jak ją spędzić? Grill może poczekać! Co powiesz na kilka dni na jachcie, spędzonych w dobrym towarzystwie? To znakomity pomysł na rozpoczęcie sezonu. Czeka na Ciebie miejsce w kajucie na nowoczesnym jachcie – możesz wybrać się z nami na przyjazne wybrzeże Chorwacji. Dołącz do załogi dowodzonej przez doświadczonego skippera Sztorm Grupy i przeżyj przygodę na naprawdę szerokich wodach!

Rejs w Chorwacji. Majówkowy KICK-OFF!

Mamy atrakcyjne plany na majowy weekend. Coraz cieplejsze dni to wystarczający powód, by wybrać się w rejs po morzu. Proponujemy 7 dni na adriatyckim wybrzeżu Chorwacji, miedzy malowniczymi wyspami a stałym lądem, na przestronnym, nowocześnie wyekwipowanym i urządzonym jachcie. Wyruszamy i kończymy rejs w sercu Dalmacji – Splicie. Po drodze zawijamy do portów:

  • Makarska
  • Korcula
  • Vela Luka
  • Stari Grad
  • Trogir

Oprócz aktywnego wypoczynku i niesamowitych widoków rejs przyniesie Ci 70 godzin stażu na jachcie, które zaliczają się do szkolenia na kolejny etap żeglarskiego wtajemniczenia. Nie wymagamy doświadczenia ani uprawnień – wystarczy chęć pływania pod żaglami i dobry nastrój. Pływamy w dzień wieczorami cumujemy w marinach, spędzamy czas w malowniczych miejscach na zabawie rozrywkach i degustowaniu miejscowych potraw w konobach czy tawernach. Rejs w Chorwacji odbywa się na komfortowym jachcie Oceanis 45, dostosowanym do warunków morskich. Doświadczona załoga Sztorm Grupy gwarantuje bezpieczne pływanie oraz doskonalenie umiejętności żeglarskich. Relaks pod majowym słońcem Chorwacji i aktywny wypoczynek w jednym? To możliwe z naszą ekipą, która ma duże doświadczenie w organizowaniu wypraw i imprez żeglarskich na różnych akwenach! Zaokrętuj się na nabrzeżu w Splicie i wyrusz w prawdziwy morski rejs pod okiem doświadczonych wodniaków. Uwaga! Chętnym pomagamy w dotarciu z Polski do Chorwacji komfortowym busem.

Intensywny kurs na sternika morskiego w Splicie

A może chcesz wejść na wyższy poziom umiejętności żeglarskich i szukasz rejsu przygotowującego do zdobycia patentu jachtowego sternika morskiego? Majówka to świetny czas na czterodniowe szkolenie z obsługi żagli i takielunku, manewrowania czy nawigowania. Siedmiodniowy, intensywny kurs odbędzie się również na wodach Adriatyku, a trzy jachty Oceanis będą wypływać z załogantami z mariny w Splicie. Uczestnicy szkolenia muszą mieć ukończone 18 lat.

Inne opcje majówki pod żaglami? Zapraszamy!

Wybieramy się również z na rejs wzdłuż Riwiery Greckiej. Morze Śródziemne jest również stworzone do pokonywania takich tras, a początek maja zapewnia idealne warunki do żeglowania. Przepiękne zatoki, malownicze wyspy, doskonała kuchnia i życie w tempie slow – czy musimy jeszcze kogoś przekonywać, dlaczego warto odwiedzić Zatokę Sarońską, Poros czy niesamowitą wyspę Hydra? Przestronny jacht Hanse 505 z nowoczesnym wyposażeniem, komfortowo urządzony, pozwoli przeżyć wyjątkową przygodę pod coraz cieplejszym niebem Południa. Rejs zaczyna się i kończy w Atenach, a po drodze dociera jeszcze do Enginy, Ermiony, Sounion i Vathy. Uwaga! Wieczory i noce spędzone na wybrzeżu Morza Śródziemnego w wyjątkowych klimatach greckich pozostawiają ślady na bardzo długo i mogą sprawić, że jeszcze nie raz zatęsknisz za jednymi z najpiękniejszych miejsc w Europie. Wybierz najlepszą z możliwych opcję spędzenia majówki – gwarantujemy pełny relaks i wielką przygodę w jednym!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij