Miłość francuska – porady dla niej i dla niego

Miłość francuska inaczej nazywana jest seksem oralnym. Jest to jeden z najbardziej znanych na świecie sposobów uprawiania seksu w łóżku. Pierwszym krokiem do zbliżenia jest całowanie oraz pieszczenie stref erogennych partnera. Niektórzy uważają miłość francuską za tylko wstęp do stosunku seksualnego, dla innych jest to ulubiona forma współżycia, a jeszcze inni nie chcą w ogóle na taki rodzaj seksu przystać.

Czym jest miłość francuska?

Miłość francuska polega na pieszczotach oralnych genitaliów, które wykonuje się ustami oraz językiem. Tak naprawdę nie ma jednej słusznej techniki w seksie oralnym, ponieważ w miłości francuskiej dopuszcza się nie tylko pocałunki i pieszczoty językiem, ale również ssanie czy podgryzanie. Każda forma miłości francuskiej jest dopuszczalna, o ile daje partnerom przyjemność.

Uprawianie miłości francuskiej

Miłość francuska może dać przyjemność zarówno partnerce, jak i partnerowi. Warto jednak pamiętać, aby nie nakładać presji na swoją drugą połówkę. Seks ma być obustronną rozkoszą, a trudno mówić o jakiejkolwiek przyjemności, jeżeli robimy to na siłę. Tak więc podstawą w miłości francuskiej jest zaufanie oraz chęć.

Jeżeli chcesz więc zdecydować się na taki rodzaj miłości, możesz ją wykonywać w różny sposób. Najbardziej popularnym sposobem jest sytuacja, w której jedna osoba przyjmuje pieszczoty, a druga pobudza ustami swojego partnera/partnerkę. Kobieta pobudza oralnie penisa oraz mosznę partnera, natomiast mężczyzna wargi sromowe, pochwę oraz łechtaczkę partnerki.

Innym sposobem na miłość francuską jest technika anilingus. Polega ona na pieszczeniu oralnym odbytu i jego okolic. Jest to technika dla par darzących się szczególnym zaufaniem. Pobudzenie tych obszarów może dać naprawdę wiele przyjemności, jednak obie osoby muszą się na to zgodzić. Decydując się na tą technikę, należy szczególnie zadbać o higienę.

Coraz popularniejszą techniką w miłości francuskiej jest pozycja 69. Angażuje ona obie strony podczas stosunku. W takiej sytuacji partnerzy przyjmują pozycję, gdzie mężczyzna kładzie się na plecach, a kobieta na nim. Głowa partnerki musi znajdować się tuż przy penisie, a pochwa przy ustach partnera.

Porady dla partnerki

Jak wygląda miłość francuska, kiedy to kobieta daje przyjemność mężczyźnie? Sprawa niby wygląda prosto, ponieważ wystarczy włożyć penisa do ust i wykonywać ruchy frykcyjne. W praktyce jednak nie jest to wcale takie proste. Pamiętaj o tym, żeby nie zaczynać zbyt agresywnie. Członek mężczyzny jest narządem delikatnym, więc stale obserwuj jego reakcję. Podgryzanie penisa może nie być najlepszym rozwiązaniem.

Jeżeli chcesz urozmaicić swoje życie erotyczne, przetestuj również takiego rodzaju dmuchane gumowe lalki https://sexactive.pl/lalki-dmuchane-erotyczne

Porady dla partnera

Delikatnością oraz wyczuciem muszą wykazać się również mężczyźni. Trzeba pamiętać o tym, że to głównie łechtaczka wyzwala kobiecą rozkosz. Jest to najbardziej unerwiony obszar i służy tylko i wyłącznie do dawania przyjemności. Zanim przejdziesz do łechtaczki, najpierw rozpal swoją partnerkę. Możesz to zrobić ocierając się o nią, wyszeptując jej sprośne słówka do ucha czy całując po szyi. Kiedy zaczniesz pieścić łechtaczkę, nie przerywaj. Również obserwuj swoją partnerkę i badaj swoje możliwości.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij