Dlaczego warto spróbować szybkich randek?

Współczesny świat oraz pęd za karierą sprawiają, że nie mamy czasu poznawać nowych osób, w tym także być może i miłości życia. Przemijające lata sprawiają, że wiele osób z czasem czuje osamotnienie i brak spełnienia miłości. Idealnym rozwiązaniem w XXI wieku na poznanie „drugiej połówki jest speed dating. Czym są szybkie randki i jakie niosą zalety?

Co to jest speed dating?

Speed dating z angielskiego oznacza dosłownie szybkie randki. Takie spotkanie ma na celu zapoznanie się z wieloma osobami w możliwie jak najkrótszym czasie. Tego typu spotkania organizowane są przez MiniRandki.pl z myślą o singlach. Szybkie randki nie trwają zazwyczaj dłużej niż 2 godzin, dzięki czemu każdy jest w stanie wygospodarować dosłownie chwilę.

Głównym założeniem speed datingu jest odbycie kilkunastu rozmów, z czego każda trwa raptem parę minut. Po rozmowie, przychodzi kolejna i tak w kółko. Po zakończonej konwersacji możemy zadecydować czy chcemy jeszcze raz spotkać się z daną osobą. W przypadku gdy obie strony wyrażą chęci, wówczas uczestnikom przekazywane są dane kontaktowe.

Zalety speed datingu

Imprezy dla singli to przede wszystkim szereg zalet, które za sobą niosą. Początkowo nawet niezainteresowane osoby i sceptycznie nastawione, przekonują się do tego typu spotkań.

  • Spotkania dla singli cechują się przede wszystkim wysoką skutecznością spotkania „bratniej duszy”. Jest to więc bardzo dobry powód by chociaż raz wybrać się na taką imprezę. Wysoka skuteczność związana jest głównie z celem, dla którego przychodzi każdy uczestnik- chęć poznania drugiej osoby, z którą być może zwiążemy swoją przyszłość. Lwia część osób decyduje się na speed dating szukając poważnego związku, a nie jedynie zabawy.
  • Oszczędność czasu jest także ważnym argumentem, dla osób które z reguły nie są w stanie wygospodarować wolnej chwili. Szybkie randki są w stanie zapewnić natychmiastowy efekt – zaledwie 2 godziny wystarczą by poznać wiele innych osób, które także mogą być nami zainteresowane. To znacznie zwiększa prawdopodobieństwo na trwały związek.

Więcej o zaletach szybkich randek możesz przeczytać na stronie https://minirandki.pl/speed-dating-korzysci/. Koniecznie zapoznaj się także z opiniami uczestników speed datingu. Nie czekaj, weź sprawy w swojej ręce i zapisz się na imprezę dla singli w Twoim mieście!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij