czy depilacja laserowa boli

Czy depilacja laserowa boli?

Owłosienie jest oczywiście naturalną częścią naszego ciała. To właśnie ono ma za zadanie chronić naszą skórę, jednak szczególnie w przypadku kobiet, staje się ono jedną z najbardziej problematycznych kwestii. Panie bowiem doskonale zdają sobie sprawę z tego, że obecnie to gładka skóra bez żadnego, zbędnego włoska jest w cenie. Szczególnie dotyczy to okolic bikini, pach i nóg. Zwykle nadmierne owłosienie było usuwane przy pomocy jak najbardziej tradycyjnych metod. Panie kupowały specjalne kremy do golenia, plastry woskowe, czy nawet i zwykle maszynki do golenia. Oczywiście cechują się one ogromną efektywnością i skutecznie usuwają włoski, jednak problematyczne stało się to, że już na drugi dzień włoski te wyjątkowo szybko odrastały. Codzienna depilacja to przede wszystkim wyjątkowo uciążliwy i czasochłonny proces. Wobec tego coraz więcej kobiet interesuje się depilacją laserową. Jednak pojawia się pytanie, czy ona boli?

Depilacja laserowa – na czym ona polega?

Nie da się ukryć, że depilacja laserowa warszawa wzbudza u kobiet coraz to większe zainteresowanie. Dała się ona bowiem poznać jako jeden z wyjątkowo skutecznych sposobów na pozbycie się zbędnego owłosienia z różnych okolic- nóg, pach i bikini. Jednocześnie warto przyjrzeć się nieco bliżej temu, jak proces depilacji laserowej przebiega. Przede wszystkim skóra pań zostanie odpowiednio schłodzona i przygotowana do zabiegu. Dodatkowo laser jest laserem punktowym i emituje wysoce skoncentrowaną wiązkę światła precyzyjnie w wyznaczone miejsce. Dzięki temu cebulki włosków są wręcz wypalane, a włoski już nigdy nie będą mogły w danym miejscu odrosnąć. Oczywiście do uzyskania pełnego efektu i jedwabiście gładkiej skóry konieczne jest przeprowadzenie serii kilku zabiegów, co może być dla wielu kobiet dość pokaźnym wydatkiem. Niemniej jednak panie będą mogły na stałe już zapomnieć o maszynkach do golenia i bolesnych depilacjach woskowych.

Czy depilacja laserowa boli?

Warto wspomnieć, że depilacja laserowa thunder warszawa jest zabiegiem mało inwazyjnym, a co za tym idzie, nie cechuje się ona zbyt ogromnym bólem. Faktem jest, że każda kobieta w inny sposób odczuwa ból więc panie mogą na depilację laserową reagować w różny sposób. Nie zmienia to jednak faktu, że skóra przez cały czas zabiegu jest regularnie schładzana, a co za tym idzie, ból jest non stop minimalizowany. Wiele kobiet wskazuje, że podczas zabiegu depilacji laserowej pojawia się jedynie niewielki dyskomfort, który jednak nie jest zbyt uciążliwy i można go znieść.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij