Zegarki Meller – elegancja w minimalistycznym wykonaniu!

Zegarki Meller – elegancja w minimalistycznym wykonaniu!

Wiele osób zastąpiło naręczne zegarki ekranem telefonu. Kierują się przede wszystkim wygodą, jednak czy na pewno zegarki to już modowe relikty? Oczywiście, że nie. Firmy produkują coraz to lepsze modele zegarków, które świetnie wpasowują się współczesne klimaty elegancji. Marka Meller jest dokładnie takim przykładem. Zachowując kunszt tradycjonalizmu, posiada w swojej kolekcji zegarki, uwydatniające męski, jak i damski ubiór. Czy naręczne zegarki są nam dalej potrzebne? Dalsza część artykułu odpowie na to pytanie.

Zegarek jako dodatek do stroju. Dlaczego warto na niego postawić?

Funkcją zegarka jest oczywiście odmierzanie czasu. Z upływem rozwoju technologii część ludzi zastąpiło to telefonem, który również wyświetla czas, czy spełnia funkcję kalendarza. Warto jednak pamiętać o tym, iż zegarek to od wielu lat symbol statusu człowieka. Z początku  ludzie używali zegarków kieszonkowych, które chowali w specjalnej kieszeni w dolnej części garnituru. Osoba ubrana w wysokiej jakości garnitur posiadała do niego świetnie pasujący kieszonkowy zegarek. Zrobiony ze złota i do tego zdobiony kamieniami czy wszelakimi ozdobami. Zegarek pokazywał kto, posiada jaki status. Jak bardzo jest ważny w społeczeństwie i jaką pracę wykonuję. Z upływem lat mężczyźni polubili jednak noszenie zegarków w sposób naręczny, a warto zaznaczyć, iż przed wojną w ten sposób noszenie był modny tylko w zegarkach damskich. Wojskowi czy piloci stawiający na wygodę, wybierali naręczne zegarki, zapominając o „kobiecości”. Zostało to do dziś, gdyż teraz wszystkim zegarek widnieje na nadgarstku.

Istnieje powiedzonko, iż każdy prawdziwy mężczyzna posiada zegarek i obrączkę. Co prawda obrączka to z reguły niczym niewyróżniająca się biżuteria, natomiast czasomierz może dużo nam powiedzieć o danej osobie. Zegarek powie nam czy człowiek lubi uprawiać sport, posiadając na nadgarstku markę Casio, stawia na niezawodność czy nosząc zegarki Meller, ceni sobie świetny dodatek do codziennych stylizacji. Zegarek odzwierciedla styl, jaki człowiek nosi każdego dnia, dzięki czemu dłonie powiedzą nam czy znajdziemy z danym człowiekiem wspólny temat do rozmów, czy też nie.

Nasze dłonie są naszą wizytówką. Widując się, podajemy naszą dłoń innemu człowiekowi, nimi płacimy za zakupy i otwieramy drzwi. Dłonie są przez 24 godziny dostępne do opinii publicznej, dlatego powinniśmy dbać o to, jak wyglądają. A zegarek, który wystaję spod rękawa, zwiększa atrakcyjność naszej dłoni. Wyglądamy na ludzi poważnych, którzy cenią sobie swój czas. Jest to popularna zagrywka psychologiczna, ale za każdym razem jak ktoś nas o coś spyta, odpowiadając – zobaczę czy mam czas – i zerkając na nadgarstek, wywołamy danej osobie presję i pokażemy, jak bardzo cenimy każdą wolną minutę w naszym dniu. Istnieje wiele badań, które pokazują, iż kobiety często oceniając wygląd mężczyzny, spoglądają również na jego ręce. To nic wprawdzie dziwnego, gdyż są one symbolem naszej siły i pracy, a elegancki męski zegarek z pewnością sprawia wrażenie ciężko wykonanej pracy.

zegarki-meller-para

Zegarki Meller – fashion dodatek w minimalistycznym wydaniu

Akcesoria to dźwig to polepszania jakość naszych stylizacji. Co prawda wybór ubrań też jest bardzo ważnym elementem, jednak bez żadnej biżuterii wyglądamy szaro. A nasz wygląd powinien podkreślać to, jaką osobą jesteśmy. Elegancki zegarek na nadgarstku z pewnością wykona dobrą robotę w przestrzeni publicznej. Zwiększy naszą pewnością siebie i będzie elementem do komplementowania. Warto zaznaczyć, jednak, iż nie każdy zegarek się nadaję. Ogromne tarcze z kolorowymi elementami zdecydowanie wywrą wrażenie, jednak czy odpowiednie? Jeżeli taki zegarek będzie kompatybilny z naszym stylem, to oczywiście nie ma problemu, w większości jednak przypadków ekstrawagancki zegarek wygląda komicznie, a to będzie zakłócać naszej aurze.

Stawiamy na minimalistyczną elegancją, którą dostarcza nam marka Meller. Zegarki dla mężczyzn, jak i kobiet stanowią świetną opcję dla każdego człowieka. Jeśli chcemy podkreślić naszą stylizację w subiektywny klimacie, a nie chcemy krzyczeć, jak dużo pieniędzy mamy, zegarki Meller będą dla nas świetnym wyborem. Nowoczesna tonacja wraz z ciekawmy elementami w postaci zdobionych pasków czy minimalistycznych zdobień na tarczy z pewnością zwiększy naszą atrakcyjność.

Warto zaznaczyć, iż zegarki to również świetną pamiątką pokoleniową. Takie pamiątki rodzinne zwężają więzi i stanowią o pewnej sentymentalności. Ważne jest dlatego zachowanie uniwersalności swoich zegarków, aby nasze dzieci i później ich dzieci mogły z dumą nosić je na swoich nadgarstkach. Piękno siedzi właśnie w tym, iż nie jest ważna wartość materialna, gdyż z każdym pokoleniem szereg wartość będzie się zwiększał.

damski-meller

Meller, czyli stylowe zegarki na co dzień

Meller to z pewnością gwarancja niezawodności. Uniwersalne zegarki na każdą okazję z pewnością podkreślą nasze codzienne stylizacje, jak i będą nadawać się do wieczorowych strojów. Każdy zegarek Meller posiada wiele zalet i każda osoba niezależnie od płci powinna mieć jeden egzemplarz w swojej garderobie. Najlepiej więc wybrać taki, który wpasowuje się w codzienny styl ubierania.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij