Urodziny, rocznice, imieniny — jak zorganizować przyjęcie niespodziankę

Urodziny, rocznice, imieniny — jak zorganizować przyjęcie niespodziankę?

Skoro zajrzałeś do naszego artykułu, zapewne zastanawiasz się jaką przyjemność sprawić bliskiej ci osobie? Zbliżają się urodziny twojego przyjaciela, imieniny mamy, rocznica związku, a może jeszcze inna okazja, dla której planujesz urządzić przyjęcie niespodziankę? W poniższym artykule podpowiemy, jakie atrakcje przygotować na konkretną okazję, które zapewnią wszystkim niezapomniane wrażenia.

Wieczór kawalerski – jak urządzić?

Ten wieczór ma dla przyszłych Panów Młodych ogromne znaczenie. Jest to symboliczne „pożegnanie się” z wolnością poprzedzające niezwykle ważne życiowe wydarzenie, jakim jest ślub. Nic dziwnego, że większość mężczyzn chciałoby tego dnia przeżyć istne szaleństwo. Organizacja takiego wieczoru spada zwykle na barki świadka Pana Młodego, który w obliczu różnorodnych atrakcji, jakie można tego dnia zafundować, ma trudny orzech do zgryzienia. Na szczęście porady na to, jak zorganizować wieczór kawalerski podpowie internet, m.in. www.cowidze.pl który z pewnością będzie źródłem niezliczonych inspiracji. Trzeba pamiętać, że miejsce oraz charakter imprezy musi odpowiadać osobowości, oraz gustom Pana Młodego. Oczywiście należy też zacząć przygotowywać się do niego odpowiednio wcześniej, aby mieć czas na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.

Najczęściej tego typu przyjęcia organizowane są w klubach lub w domu, ale można również pomyśleć o takich atrakcjach jak:

  • gokarty,
  • paintball,
  • strzelnica,
  • skok ze spadochronem,
  • weekendowy wyjazd z kumplami.

Można również postarać się bardziej i zaprosić na wieczór kolegów z dawnych lat, z którymi Pan Młody nie miał czasu się spotkać, a o których często wspominał. Oczywiście wszystkich uczestników imprezy należy uświadomić, aby byli dyskretni i w żadnym wypadku nie zdradzili po sobie, że coś planują. Pana Młodego można „zwabić” do miejsca, gdzie odbywać się będzie impreza pod byle pretekstem np. że koledze zalało mieszkanie i potrzebna jest pomoc itp. Niech to będzie coś, co nie wzbudzi w nim żadnych podejrzeń i sprawi, że będzie jechać w dane miejsce kompletnie nieświadomy tego, jaka miła niespodzianka go czeka.

Urodzinowe przyjęcie niespodzianka

Podczas przygotowywania tego typu przyjęcia, trzeba bardzo dokładnie zastanowić się nad jej charakterem. Jeżeli chcesz sprawić komuś w ten sposób radość, a nie zawód, musisz myśleć w takich kategoriach, jak osoba, dla której szykujesz tę imprezę. Takie przyjęcie najlepiej przyrządzić w domu. Na pewno miłe wrażenie zrobi duża ilość balonów urodzinowych, konfetti wypuszczone w powietrze w momencie, kiedy przekroczy próg czy transparent z życzeniami szczęśliwych urodzin. Nie można zapominać o oprawie muzycznej i najlepiej, aby w repertuarze znalazły się ulubione utwory solenizanta. Jeśli dodamy do tego przekąski domowej roboty, nieszablonowe drinki czy prześmiewczy tort urodzinowy, podany przez najbliższych to możesz być więcej niż pewnym, że taka niespodzianka będzie udana. Z podobną lub mniejszą pompą można zorganizować imprezę imieninową, jeśli ktoś akurat ktoś nie obchodzi urodzin.

Przyjęcie niespodzianka na rocznicę

To okazja do świętowania tylko dla dwojga. Oczywiście, jeśli ktoś woli celebrować je w większym gronie, wówczas warto zamówić salę w restauracji, do której przyprowadzisz swoją, niczego nieświadomą, drugą połówkę. Dla tych, którzy chcą ją jednak świętować bez udziału publiczności, wystarczy romantyczna kolacja przy świecach, podczas której zjecie wasze ulubione danie, popijecie winem, a cały klimat rozpieści dodatkowo stosowna muzyka puszczona w tle. Możecie wyjąć album ze zdjęciami ślubnymi lub, jeśli to rocznica związku, zwykły album gdzie umieściliście fotografie z najważniejszych dla was wydarzeń i powspominajcie początki znajomości. Aby mieć pewność, że druga połówka będzie mile zaskoczona, sprawiaj wrażenie jakbyś całkowicie zapomniał o waszym wspólnym święcie. Kiedy się okaże, że wcale tak nie jest, zaskoczenie będzie murowane.

 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij