Jak uczcić jubileusz firmy?

Napoje na eventy sprawdzają się na rocznicach założenia przedsiębiorstwa. Jubileusz firmy to szczególna okazja, aby pochwalić się dotychczasowymi dokonaniami, podziękować pracownikom i kontrahentom, a także nakreślić wizję na przyszłość, bądź wprowadzić ją w życie. Jubileusz można świętować w rozmaity sposób zarówno jako imprezę zamkniętą, otwartą, jak i długofalową kampanię.

Tradycyjny bankiet dla współpracowników 

Najbardziej powszechną formą świętowania jubileuszu firmy jest organizacja prestiżowego bankietu dla pracowników i kontrahentów.

Służy on głównie podziękowaniu wszystkim, którzy przez lata przyczynili się do rozwoju firmy, a także wyrażeniem chęci dalszej współpracy budowania marki. Zawiera się w nim zatem część oficjalna, na którą składają się wystąpienia przedstawicieli firmy i gości.

Dla każdego mówcy może być przeznaczony drobny upominek. Na suto zastawionych stołach nie może również zabraknąć napojów na eventy, koniecznie z logo i nazwą firmy, a nawet okolicznościowym jubileuszowym napisem.

Goście będą mogli raczyć się również wodą reklamową. Wszystko to buduje prestiż tego wyjątkowego wydarzenia, które może być zakończone recitalem zaproszonej gwiazdy.         

Specjalna oferta na targi branżowe 

Targi branżowe służą głównie pozyskaniu nowych klientów i kontrahentów. Mogą odbywać się np. prelekcje prowadzone przez przedstawicieli firm, którzy ukazują swoje spojrzenie na branżę, przy okazji przemycając nieco reklamy własnych produktów i usług.

Na takich spotkaniach można zaproszonym gościom rozdawać wodę reklamową, specjalnie przygotowaną z okazji jubileuszu firmy. Specjalnie przygotowana woda na targi opatrzona jest etykietą  z logo firmy. Woda na targi może być również rozdawana klientom, którzy z zainteresowaniem przeglądać będą ofertę firmy.

Napoje na eventy to również sposób na zwiększenie ruchu we własnym firmowym boksie w trakcie targów, gdyż każdy spragniony, potencjalny klient chętnie skorzysta z możliwości zabrania ze sobą wody w puszce lub napoju energetycznego.    

Kampania promocyjna nowych produktów i usług 

Jubileusz firmy to doskonała okazja do wprowadzenia nowych produktów i usług na rynek. Oczywiście cała kampania promocyjna musi być oparta o atrakcyjne promocje, zniżki i rabaty. Poza tym warto zainwestować również w wodę reklamową.

Woda w puszce może zostać specjalnie przygotowana na tę okoliczność. Przede wszystkim poza nazwą marki powinna się na niej znaleźć data założenia firmy lub liczba wskazująca na okrągły jubileusz.

Zarówno woda, jak i napoje energetyczne czy soki z emblematem firmy mogą być dołączane do zakupów w trakcie trwania roku jubileuszowego. Na odwrocie poniżej składu, może znaleźć się krótki opis firmy oraz podziękowanie dla klientów za zaufanie.

Taką kampanię może prowadzić np. firma kosmetyczna, która oferuje kosmetyki naturalne i razem z testerami dołączać do zakupów lub w trakcie organizowanej promocji również wodę w puszce. Taka forma kampanii promocyjnej może być doskonała dla firmy dietetycznej, która od lat pomaga swoim klientom walczyć o formę i zdrowie.    

Impreza charytatywna połączona z prezentacją firmy 

Jubileusz to również doskonały moment na budowanie prestiżu firmy poprzez organizowanie imprez charytatywnych. Mogą być na nie zaproszeni zarówno pracownicy, jak i kontrahenci, a cała impreza może być połączona ze zbiórką pieniędzy na szczytny cel, jak i wręczeniem fundacji z którą współpracuje firma czeku, stanowiącego wsparcie jej szczytnej działalności. Na taką imprezę można zaprosić firmę eventową, która zorganizuje atrakcje dla zaproszonych gości.

Bardzo popularne są imprezy tematyczne i nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką się stała również impreza charytatywna. Można poprosić gości o przyjście w strojach z czasów, kiedy powstała firma.

Na imprezie może odbywać się aukcja przedmiotów na cele charytatywne, a po niej bankiet, w rytm muzyki z roku, w którym firma rozpoczęła swoją działalność. Dla wszystkich gości na stolikach można ustawić napoje na eventy, przygotowane na imprezę charytatywną i opatrzone logo firmy.   

Każda forma świętowania jubileuszu może być dobra. Ważne, by była również szansą na zaprezentowanie oferty firmy i jej dokonań. Doskonale do tego celu sprawdzają się napoje na eventy. Projekt etykiety można wykonać samodzielnie lub powierzyć firmie zajmującej się taką działalnością od wielu lat.

Jej doświadczenie pozwoli przygotować unikalne produkty reklamowe, które na pewno zostaną dobrze przyjęte przez klientów, którzy dołączą do grona tych stałych, o co przecież chodzi w dobrej promocji i kampanii marketingowej.              

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij