Gdzie po pożyczkę na Śląsku

Gdzie po pożyczkę na Śląsku?

Szukasz pożyczki na korzystnych warunkach? Jeśli mieszkasz na Śląsku, to nie problem, ponieważ banków i firm kredytowych z szeroką ofertą znajdziesz wiele. Podpowiadamy, gdzie szukać.

Jak znaleźć tanią pożyczkę na Śląsku?

Chcesz znaleźć tanią pożyczkę na Śląsku? Wiemy, że mnogość ofert może być przytłaczająca, mamy jednak kilka wskazówek, jak się w nich poruszać, a także gdzie stacjonarnie otrzymasz dodatkowe środki.

Na początek polecamy skorzystanie z porównywarek i rankingów pożyczek. Dzięki nim w prosty i szybki sposób zweryfikujesz oferty (często pochodzące od firm, które w inny sposób trudno byłoby znaleźć), a także porównasz prowizje, oprocentowanie oraz rzeczywisty koszt zobowiązania. Minusem jest to, że takie porównywarki najczęściej zbierają oferty internetowe, z całej Polski. Może to być problem, gdy pożyczkę chcesz uzyskać w sposób „tradycyjny”, udając się do siedziby banku czy parabanku. Co wtedy zrobić? 

Banki i firmy kredytowe ma Śląsku wylicza silesiakredyt.pl, tam znajdziesz konkretne przykłady miejsc, wraz z lokalizacją, do których warto się zwrócić o pożyczkę. 

Pożyczka w banku na Śląsku

Pierwszą z opcji jest pożyczka w banku. Na całym Śląsku zlokalizowane są oddziały takich banków jak: 

 • Alior Bank;
 • Bank Pocztowy;
 • Credit Agricole;
 • BNP Paribas;
 • PKO BP; 
 • Pekao SA;
 • Idea Bank;
 • ING Bank Śląski;
 • BOŚ Bank 
 • Santander Bank Polska;
 • mBank;
 • Millenium;
 • Nest Bank;  
 • Citi Handlowy.   

W większym miastach znajdziesz po kilka oddziałów tych banków, dzięki czemu wybranie tego znajdującego się najbliżej nie powinno stanowić problemów. A jak sprawdzić ich lokalizację? Najlepiej na stronie samego banku, szukając zakładki listą oddziałów i danymi teleadresowymi.

Parabanki i firmy kredytowe na Śląsku

Drugą z możliwości jest zaciągnięcie pożyczki w parabanku lub w innej firmie kredytowej, a tych na Śląsku jest dużo. I zaraz podamy kilka możliwości, chociaż chcielibyśmy podkreślić, że w tym wypadku najlepiej jest sprawdzać, jakie instytucje działają w twoim mieście, dzielnicy. Przy czym musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie każdy parabank, inna firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek, posiada korzystne oferty. Co więcej, zdarza się, że zapisy w umowach są na tyle niejasne, że klienci po ich podpisaniu czują się oszukani. Dlatego zawsze należy wybierać sprawdzony parabank, firmę pożyczkową, która posiada pozytywne opinie. Jak to sprawdzić? Szukając ich w internecie, tak jest najprościej i najszybciej. Dzięki temu możesz dowiedzieć się, jakie firmy lepiej omijać szerokim łukiem. 

Jednym z parabanków na Śląsku jest Skarabeusz Pożyczki. Oprócz tego, że ma stacjonarne oddziały, to umożliwia także zaciągnięcie pożyczki w domu, za pośrednictwem doradcy finansowego, który przyjedzie pod wskazany adres. Inną, popularną na Śląsku firmą pożyczkową jest Eurocent, oferująca zarówno chwilówki, jak i pożyczki ratalne. Ciekawą opcją jest też skorzystanie z usług firmy kredytowej pośredniczącej w zakresie zaciągania pożyczek. Przykładem jest Kredyty.pl, Afimo z siedzibą w Katowicach oraz SzybkaChwilowka.pl.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij