Eliksir Feniks – produkt Tradycyjnej Chińskiej Medycyny wspierający leczenie onkologiczne

Choroby onkologiczne to w pewnym sensie znak naszych czasów. Sprzyja im niezdrowy tryb życia, coraz większe ilości chemikaliów wykorzystywanych do produkcji żywności, a także szeroko pojęte czynniki środowiskowe.

Czy możemy sobie pomóc i podjąć działania profilaktyczne? Czy może jest jakaś możliwość wspierania leczenia farmakologicznego? Odpowiedzi udziela nam Tradycyjna Chińska Medycyna.

Eliksir Feniks – wsparcie w profilaktyce i leczeniu onkologicznym

Eliksir Feniks to optymalne połączenie składników bioaktywnych o działaniu immunostymulującym. Działanie to zapewnia w największej mierze główna substancja Eliksiru Feniks – cordycepina czyli składnik cordycepsu. Cordyceps to jeden z najczęściej wykorzystywanych składników we Wschodniej medycynie. Jego lecznicze właściwości znane są już od wieków. Kluczową właściwością cordycepsu jest pobudzanie układu immunologicznego do zwiększenia produkcji komórek odpowiadających za odpowiedź immunologiczną – limfocytów T.

Poza cordycepsem Eliksir Feniks zawiera również wyciąg z Reishi (grzyb, podobnie jak cordyceps, wykorzystywany w Tradycyjnej Chińskiej Medycynie). Reishi posiada właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze. To ta ostatnia właściwość wykorzystywana jest w profilaktyce i wspieraniu leczenia onkologicznego. Eliksir Feniks zawiera również aktywne wyciągi z grzybów Shiitake, które zawierają duże ilości aminokwasów i witamin z grupy B. Dzięki temu stabilizują i wzmacniają układ nerwowy.

Bogactwo aktywnych substancji roślinnych sprawia, że Eliksir Feniks posiada bardzo dobre właściwości protekcyjne – jego profilaktyczne stosowanie nie tylko wzmacnia nasz układ odpornościowy, ale również zaopatruje organizm w cenne mikroelementy.

W przypadku zachorowania na nowotwór preparat wspomaga prace układu immunologicznego i stymuluje go do produkcji limfocytów T a w dalszej kolejności do eliminacji namnażających się komórek nowotworowych.

Warto dodać, że Eliksir Feniks jest w formie płynnej, dzięki czemu jest łatwy do spożycia. Jego producentem jest firma Fohow specjalizująca się od lat w Tradycyjnej Chińskiej Medycynie. Marka Fohow jest gwarancją jakości i skuteczności produktu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij