Ekologiczne produkty, które pomogą Ci schudnąć

Osoby, które są na diecie szukają naturalnych sposobów na pozbycie się nadwagi, a takim może być zmiana diety na zbilansowaną i uzupełnioną o ekologiczne produkty, takie jak green magma. Młody zielony jęczmień ze względu na obecność zielonego barwnika – chlorofilu, a także bogactwo substancji odżywczych doskonale wpływa na regulowanie pracy jelit.

Green Magma – suplement diety, który wspomoże cię w walce z nadprogramowymi kilogramami

Długotrwałe zaparcia powodują nie tylko uczucie ciężkości, ale również złe samopoczucie. Za taki stan rzeczy odpowiedzialne są również toksyny zalegające w organizmie. Detoksykacja może wyraźnie poprawić pracę jelit i przywrócić dobre samopoczucie. Czasem objawy zatrucia metalami ciężkimi są nieswoiste i mogą prowadzić nawet do zaburzeń psychicznych. Jeśli dochodzi do tego nadwaga to powstaje uczucie zniechęcenia i apatii, szczególnie jeśli próbowało się już wielu sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów. Suplement diety green magma, czyli sproszkowany sok z zielonych alg morskich, dzięki obecności kwasów omega-3, a także witamin A, C, E, K oraz z grupy B oraz minerałów, enzymów i aminokwasów skutecznie wspiera organizm w czasie diety, zapewniając podaż niezbędnych składników odżywczych i utrzymywanie energii na stałym poziomie, bez spadków, które normalnie mogą występować na początku diety w związku ze zmniejszeniem podaży kalorii, a szczególnie cukrów prostych, będących najszybszym zastrzykiem energii, który jednak jest złudny i w krótkim czasie jeszcze zwiększa uczucie głodu. W przypadku suplementu diety green magma nie mamy takiego efektu.

Błonnik witalny zmniejszy twój apetyt

Uzupełnienie codziennej diety w błonnik witalny, w sytuacji, gdy chcemy schudnąć jest jak najbardziej potrzebne. Błonnik witalny to kompozycja dwóch składników:; babki jajowatej i babki płesznik. Ziarna zawarte w błonniku, które docierają do jelit pochłaniają szkodliwe, toksyczne substancje. Jednocześnie wytwarzają śluz, który potrzebny jest do prawidłowej pracy układu trawiennego. Błonnik witalny jest więc polecany osobom, które cierpią z powodu zaparć, ale również tych, które mają problemy z biegunką. Gruntowne oczyszczenie organizmu przyczynia się do pozbycia się złogów w jelitach, a przy okazji również nadwagi, podobnie jak w przypadku green magma – suplementu diety z zielonych alg morskich. Ponadto błonnik witalny ma jeszcze jedną szczególną właściwość, a mianowicie zmniejsza łaknienie. Dzięki temu nie ma się ochoty na podjadanie, które jest jedną z przyczyn nieskuteczności wszelkich diet. Oczywiście sam błonnik witalny, podobnie jak green magma, nie wpłynie na redukcje tkanki tłuszczowej. Konieczna jest również aktywność fizyczna i połączenie jego spożywania ze zbilansowaną dietą.

Ziemia okrzemkowa – gruntowne oczyszczenie organizmu

Wykorzystanie do walki z nadwagą ziemi okrzemkowej jest uzasadnione. Stworzona została z okrzemek czyli skorupek fitoplanktonu, które mają doskonałe właściwości detoksykacyjne dla organizmu. Dodaje się je do posiłku, w ilości zalecanej. Jej przekroczenie może bowiem spowodować objawy podobne do grypy, w takim przypadku niezbędne jest natychmiastowe zmniejszenie dawki. Ziemia okrzemkowa bogata jest w krzem, który wpływa pozytywnie na naczynia krwionośne, kości i ścięgna. Pomaga również metabolizować metale ciężkie. Ponieważ niedobory krzemu są bardzo częste, a produkty spożywcze często pełne śladowych ilości metali ciężkich, warto spożywać zalecaną dawkę codziennie.

Ekstrakt z jagód Acai – zmniejszy ochotę na podjadanie

Podobnie jak błonnik witalny, ekstrakt z jagód Acai ma działanie obniżające ciśnienie i poziom cukru we krwi. W związku z tym również przyczynia się do zmniejszenia uczucia głodu, które towarzyszy osobom będącym na diecie i walczącym z pokusą podjadania. Zawiera także cenne witaminy A, C, E, błonnik pokarmowy, beta-karoten, a także kwasy tłuszczowe nienasycone. Jest zatem doskonałym uzupełnieniem codziennej diety.

Ponieważ wszystkie ekologiczne produkty, które wspomagają proces odchudzania mają działanie detoksykacyjne oraz obniżające ciśnienie tętnicze nie powinny być stosowane jednocześnie. Najlepiej wybrać jeden spośród suplementów, o podobnym działaniu, np. green magma. Trzeba również pamiętać, że osoby, które cierpią na cukrzycę, a także choroby układu pokarmowego, jeśli chcą stosować suplement diety muszą koniecznie skonsultować się z lekarzem, który ewentualnie wyrazi na to zgodę i ustali dawkę.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij