Dlaczego warto zdecydować się na abonament medyczny Pięć powodów

Dlaczego warto zdecydować się na abonament medyczny? Pięć powodów

Na wizytę lekarską w ramach NZF trzeba niekiedy czekać aż kilka lat. Są jednak sytuacje, które wymagają pilnej interwencji specjalisty. Nic dziwnego, że coraz więcej osób nie chce tracić swojego czasu na korzystanie z usług publicznej służby zdrowia. Męczące rejestracje i długie kolejki warto zatem zamienić na profesjonalną pomoc specjalistów w ramach medycznych abonamentów.

Szybka pomoc

Osoby korzystające z prywatnej opieki medycznej nie potrzebują skierowania od lekarza rodzinnego, by umówić się na badanie do neurologa czy też pulmonologa. Przychodnie prywatne w Warszawie rozlokowane są w wielu dzielnicach, dlatego czas oczekiwania na wizytę nie jest długi. W przypadku usług w ramach NFZ kolejki pacjentów są niezwykle długie. Statystyki podają, że na konsultację urologiczną trzeba czekać pięć miesięcy, a kardiologiczną – aż osiem.

Wygodne zapisy

Właściciele abonamentów medycznych mogą umówić wizytę u lekarza, rejestrując się na konkretną godzinę. Przychodnie mają całodobową infolinię, a placówki dostępne są w wielu polskich miastach.

Rozwiązanie dla firm

Z pakietów medycznych mogą korzystać klienci indywidualni oraz pracownicy konkretnych firm. Przedsiębiorcy często wykupują tego typu abonamenty, chcąc zapewnić osobom zatrudnionym lepszy dostęp do profesjonalnej opieki zdrowotnej. Profilaktyczne badania oraz szybka pomoc medyczna w znacznym stopniu wpływają na obniżenie absencji chorobowej w firmie.

Różnorodność oferty

Wybór pakietu medycznego można dostosować do własnych potrzeb oraz stanu zdrowia. Istnieją również specjalne moduły dedykowane kobietom w ciąży. W ramach pakietu podstawowego można korzystać  z nielimitowanych usług pediatry, internisty oraz pięciu specjalistów. Opcja ta pozwala również przeprowadzić badania diagnostyczne. W ramach pakietu ciąża można natomiast m.in. wziąć udział w zajęciach szkoły rodzenia.

Profesjonalna opieka

Właściciele pakietów medycznych mogą liczyć na to, że dany specjalisty poświęci im należyty czas i uwagę. W prywatnych placówkach pracują wykwalifikowani lekarze, którzy zajmują się konkretnymi przypadkami. Lekarze ciągle rozwijają swoje umiejętności i poszerzają swoją wiedzę. W placówkach wykorzystuje się również sprzęt medyczny na najwyższym poziomie.

Prywatne świadczenie zdrowotne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z profesjonalnej opieki specjalistów. Warto zatem zdecydować się wybór odpowiedniego pakietu dla siebie i bliskich. 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij