dlakogobiuroserwisowanetodobrerozwiazanie

Dla kogo biuro serwisowane to dobre rozwiązanie?

W ciągu ostatnich kilku lat podejście do trybu pracy, szczególnie w kontekście start up’ów oraz niewielkich firm, zostało na nowo zdefiniowane. Wynikało to głównie z konieczności przejścia na home office, kiedy sytuacja pandemiczna tego wymagała. Wielu przedsiębiorców wyciągnęło wnioski z tego trudnego okresu – jednym z nich był fakt, że nie każda firma potrzebuje na stałe wynajętej powierzchni biurowej, aby pracować efektywnie. Praca zdalna to komfortowe rozwiązanie, które dodatkowo pozwala właścicielom przedsiębiorstw zaoszczędzić na najmie biura. Jednak potrzeba fizycznej obecności współpracowników jest nadal widoczna wśród zespołów. Dlatego rośnie popularność stosunkowo nowego rozwiązania, jakim są biura serwisowane. Kto powinien skorzystać z tej usługi i jakie są jej największe zalety? Zapraszamy do lektury!

Czym jest biuro serwisowane?

Biuro serwisowane to nic innego jak przestrzeń, którą można wynająć na określony czas. Potrzebujesz tylko trzech biurek i możliwości skorzystania od czasu do czasu z ekspresu do kawy oraz lodówki? Przestrzeń coworkingowa to idealne rozwiązanie, ponieważ nie musisz przepłacać za wynajem dużego biura, którego nie wykorzystasz w pełni. We wspomnianej usłudze rozliczasz się dokładnie za to, z czego korzystasz. Konkretne ceny są więc uzależnione od tego, na ile biurek się zdecydujesz, czy Ty oraz Twoi pracownicy będziecie korzystać z kuchni i sprzętu elektronicznego (np. rzutnika), a także od okresu trwania umowy.

Najkorzystniejsze oferty dotyczą wynajmów długoterminowych, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś najpierw przetestował biura serwisowane przez miesiąc, a dopiero po tym okresie zdecydujesz czy to rozwiązanie dla Ciebie. Za dodatkową opłatą Twoja firma może również zyskać profesjonalną obsługę oferowaną przez recepcjonistę. Wyobraź sobie, że Twój klient przychodzi na bardzo ważne spotkanie biznesowe. Miłe powitanie ze strony osoby siedzącej za recepcją oraz zaproponowanie czegoś do picia z pewnością zrobi na nim pozytywne wrażenie, prawda?

Jakie są zalety biur serwisowanych?

Klienci biur serwisowanych zwracają uwagę przede wszystkim na atrakcyjną lokalizację powierzchni dostępnych na wynajem. W zdecydowanej większości są to ulice w samym centrum dużych miast – przykładowo Wrocław, Kraków czy Warszawa. W związku z takim położeniem, możesz mieć pewność, że klienci oraz pracownicy nie będą mieć problemów z dojazdem do biura. Dodatkowo nowi kontrahenci będą pozytywnie zaskoczeni lokalizacją w centrum miasta w przypadku start up’u lub początkującej firmy.

Należy zaznaczyć również, że korzystanie z przestrzeni coworkingowych jest korzystniejsze finansowo niż wynajem całego biura. Aspekt związany ze środkami pieniężnymi jest szczególnie ważny dla niewielkich przedsiębiorstw oraz freelancerów, którzy nie chcą pracować z domu, ale nie posiadają jeszcze odpowiedniego budżetu na najem własnej przestrzeni.

Dla niektórych przedsiębiorców ważną kwestią jest wystawianie jednej faktury przez biura serwisowane za wszystkie usługi, z których korzysta dana firma. W ten sposób doskonale wiesz, za co płacisz, a samo rozliczenie następuje sprawnie i bezproblemowo.

Oferta przestrzeni coworkingowych jest szeroka i wiele firm tworzy personalizowane pakiety, dzięki którym cena staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Jedną z najważniejszych cech biura serwisowanych jest elastyczność, dlatego zarówno warunki wynajmu są dopasowywanie indywidualnie dla każdej firmy, jak i lista usług, z których będą korzystać jej pracownicy.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij