Bezpłatne soczewki próbne - jak je otrzymać

Bezpłatne soczewki próbne – jak je otrzymać?

Gabinety okulistyczne, w których można umówić się na wizytę rozszerzoną o dobór soczewek, oferują swoim pacjentom korzystne promocje. Jedną z nich jest otrzymanie pary soczewek kontaktowych całkowicie za darmo. Aby skorzystać z promocji, wystarczy spełnić 3 proste warunki. Soczewki kontaktowe nabyte w salonie okulistycznym to gwarancja oryginalnego oraz bezpiecznego dla oczu produktu.

Jak otrzymać darmowe soczewki kontaktowe?

Aby otrzymać soczewki za darmo, wystarczy za pośrednictwem strony internetowej: mojepierwszesoczewki.pl odszukać, na specjalnej mapie, gabinet okulistyczny z najbliższej okolicy, umówić się tam na wizytę, wydrukować kupon promocyjny i pokazać go w dniu ustalonej wizyty. Należy pamiętać, że badanie okulistyczne rozszerzone o dobór soczewek kontaktowych jest płatne, zwykle jest to koszt około 100 zł.

Wizyta u okulisty poszerzona o dobór soczewek – czy trzeba się do niej przygotować?

Wizyta u okulisty trwa około godziny. Kobiety powinny przyjść na badanie bez makijażu, ponieważ kolorowe kosmetyki na oku mogą przeszkodzić w przeprowadzeniu, np. badania dna oka czy ciśnienia wewnątrzgałkowego. Podczas wizyty pacjent także przymierza próbne soczewki kontaktowe, które należy zakładać zawsze na niepomalowane oko. W innym wypadku resztki kosmetyków mogą przedostać się pomiędzy oko a soczewkę i powodować poważny dyskomfort, a nawet podrażnienia.

Badanie dna oka to jedno z podstawowych badań okulistycznych, do wykonania którego wymagane jest rozszerzenie źrenicy. Okulista aplikuje do oczu specjalne krople, które przez kilka godzin mogą powodować gorsze widzenie, dlatego bezpośrednio po wizycie okulistycznej nie należy prowadzić samochodu.

Dlaczego soczewki kontaktowe należy dobierać u okulisty?

Badanie okulistyczne pozwala określić rodzaj występującej wady wzroku a także precyzyjnie dobrać parametry korekcyjnych soczewek, jak: promień krzywizny bazowej czy średnicę, które zapewnią pełen komfort w trakcie ich użytkowania. W czasie wizyty u okulisty pacjent również uczy się prawidłowo zakładać i zdejmować soczewki kontaktowe a także dowiaduje się w jaki sposób je czyścić. Kupowanie soczewek w renomowanych salonach okulistycznych daje także gwarancję otrzymania bezpiecznego dla oczu oraz oryginalnego produktu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z noszeniem szkieł kontaktowych specjalista wymieni je na inny rodzaj bądź zaproponuje inny tryb ich noszenia. 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij