Gadżety, które urozmaicą wasze życie intymne – jak je wybrać?

Popularne wibratory łechtaczkowe czy wibratory dla par nie muszą, choć mogą być odpowiedzią na łóżkową rutynę. Dzięki odpowiednio dobranym gadżetom erotycznym można urozmaicić już owocne życie intymne i wejść na wyższy poziom rozkoszy ze swoją drugą połówką. Jakie gadżety wybrać i na co zwrócić uwagę przy ich selekcji? Jak zadbać o bardziej intensywną stymulację dla niej i dla niego? Zobacz!

Wibratory łechtaczkowe dla niej – małe rozmiary, wielkie doznania

Wibratory łechtaczkowe są doskonałym wyborem na pierwszy stymulator. Tego typu urządzenia są zazwyczaj niewielkich rozmiarów, przez co są intuicyjne i dyskretne w użyciu. Co należy wiedzieć o wibratorach łechtaczkowych?

Dostępne na rynku produkty proponują kilka trybów wibracji i intensywności, co pozwala na swobodny wybór odpowiednich dla siebie pieszczot łechtaczki i pozostałych stref erogennych. Dzięki małym rozmiarom takie masażery są delikatne i subtelne w użyciu. Doskonale sprawdzą się w zaciszu sypialni, jak i w czasie zmysłowej kąpieli. Możesz je zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. W rozkoszy przecież chodzi o to, by zupełnie się nie ograniczać!     

Wibrator dla par – jak wybrać odpowiednie urządzenie?

Gadżety erotyczne pozwolą przegnać rutynę z sypialni albo mocniej pobudzić już bujne życie erotyczne z drugą połówką. Jeśli lubicie dobrą zabawę we dwoje, koniecznie wypróbujcie wibrator dla par. Przed jego zakupem ustalcie jednak, co będzie satysfakcjonowało Was oboje. Jakie rozmiar i kształt urządzenia zaspokoją potrzeby każdej ze stron. To pozwoli na swobodne odkrywanie nowych sposobów na wzajemne zaspokojenie bez niepotrzebnego w sypialni skrępowania. Odpowiednie gadżety umożliwią przede wszystkim odkrycie nieznanych bodźców pobudzających pragnienie.

mlode-pary-z-sex-zabawkami (2).jpg

Wibrator dla par pozwala na lepszą stymulację obojga. Poprawia intensywność odczuwania przyjemności ze stosunku dla niej i dla niego. Przy wyborze kształtu wibratora należy kierować się własnymi preferencjami. Dostępne na rynku produkty pozwalają na lepsze odczucia w czasie stosunku. Odpowiedni masażer dostarczy intensywnych wrażeń także bez penetracji. W tej kwestii wszystko zależy od wspólnych decyzji.

Gadżety erotyczne – wykonanie jest istotne!

Przy wyborze odpowiedniego gadżetu erotycznego należy kierować się przede wszystkim doborem materiału, z jakiego jest wykonany. Dlaczego? Na przykład silikonowe wibratory są bezpieczniejsze niż te lateksowe. Nie podrażniają stref erogennych i właściwie można powiedzieć, że nie wywołują alergii. Poza tym materiał, z jakiego jest wykonane urządzenie, musi zapewniać dobrą elastyczność, co poprawni intensywność odczuć.

Wybierając odpowiedni dla siebie stymulatora czy wibratora dla par, weź również pod uwagę, czy produkt jest wodoodporny. Pozwoli to na korzystanie z wibratora podczas kąpieli. Poza tym masażery z reguły trzeba nawilżać niewielką ilością odpowiednich i rekomendowanych przez producenta środków do nawilżania.

mlode-pary-z-sex-zabawkami (1).jpg

Wybór wysokiej jakości produktu pozwoli na utrzymanie go w dobrej kondycji przez dłuższy czas. Stymulator po każdym użyciu należy przemyć delikatnymi środkami do czyszczenia gadżetów erotycznych albo wyczyścić go małą ilością wody i płynu antybakteryjnego.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij